Restoran Sandalyesi

Restoran sandalyesi tasarımlarımıza hemen göz atabilir restaurant mekanları için en iyi sandalye seçimini yapabilirsiniz.


Restoran sandalyesi, alana özel üretilen masa koltuk gibi çeşitli takımlar ile uyum sağlaması adına çalışmalarımız devam etmektedir. Sandalye günümüzde restaurant mekanları için olmazsa olmazdır. Özel bakış açımızla ürettiğimiz modeller arasında yerini alan özel üretim restoranlar için tasarım sandalyelerimiz ile mekanlarınız her daim ışıldasın. Restoranlar için sandalye üretimi konusunda lider markamızdan bir çok memnun müşteri arasına sizde katılın.

Restoran Sandalyesi Modelleri

İmalatçı firma Hollywood Sandalye olarak Türkiye’de mobilyanın adı olarak hizmet vermekteyiz. İmalatını yaptığımız restoran sandalyeleri ürünlerinin yanı sıra şık restoranlar için masası takımı, mutfak masası, sandalye takımları, bistro masa ve diğer tüm mekan masa modelleri tasarımı ve üretimini yapmaktayız. Dilediğiniz her restoran sandalye modelini seçebileceğiniz gibi diğer ürünlerimize de göz atabilirsiniz.

restoran sandalyesi

Restoran sandalye çeşitleri ve diğer ürün portöyüflerinde fiyatlarımız TL bazında ve kdv dahil fiyatlar olup sandalye modelleri ürünlerimizin ayrı ayrı ürün stok kodu mevcuttur. Ürün sku kodu beğendiğiniz ürünün kimliği niteliğinde olduğu için ürün temininde hata yapılması engellenmiş olur. Kodu müşteri yetkilimize bildirdiğiniz takdirde hızla bilgi alabiliyor olacaksınız. 2-4-6 kişilik ile loca kullanımına özel restoran sandalye modelleri ürünlerimiz stoklarımızda hazır vardır. Dekoratif restoran sandalyeler ile restoranlarınızda yer alan masalar ile tarz katacak.

Müşterilerimizin en çok tercih ettiği restoranlar için restoran sandalyesi modelleri %40 oranında dört kişilik masalarda, %30 oranında çift kişilik masalarda ve %20 oranında büyük gruplar için ayrılan masalar için sipariş verildiğini söyleyebiliriz.

Restoran Sandalyesi Fiyatları

2024 yılı itibari ile kdv dahil restoran sandalyesi fiyatları ortalama olarak en düşük 2000 TL en yüksek 6500 TL aralığında değişmektedir. Üretimde yer alan hammaddenin yerli olup olmaması, metal ve ahşap malzemenin kullanılması, ekstra aksesuar eklenmesine göre de üretimini yaptığımız sandalyelerimizde fiyat farklılıkları olabilmektedir.

Restoran Sandalyesi Tasarımlarımız İçin Hızlı Bakış

Restoran sandalye modelleri ürünlerimiz iç ve dış mekanlar için uyumlu özellikte kolay temizlenebilen konforlu sandalyelerden oluşmaktadır. Stoklarımızda modern, retro tarzlarda her çeşit sandalye modelleri vardır. Farklı tarzlarda sandalye takımları kombin ahşap ve metal uyumlu tasarımlarımız stoklarımızda mevcuttur.

Restoran Sandalyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Restaurant için sandalye modelleri seçerken,

  • Sandalyenin konforlu olmasına,
  • Sandalyenin yüksekliğine,
  • Malzeme kalitesine,
  • Sandalye ebatlarına,
  • Masa yüksekliği orantısına,
  • Görsel seçimine,
  • Sağlamlığına,
  • İstiflenebilir olmasına (Dar alanlı restaurantlar için sandalyelerin istiflenebilir olmasına dikkat edilmelidir.)
  • Kolay temizlenebilir olmasına

Zamanla kirlenmesi söz konusu olursa temizliğinin kolay olduğu sandalyelerin seçim yaparken kriterlerden en önemli olanlarından bir tanesidir. Bunların dışındaki bir önemli etken de karlılığınızı olumsuz etkilemeyecek TL bazlı fiyatlarda satın alabilmenizdir. Yüksek fiyatlardaki ürünler bütçenizi zorlamasın. Her çeşit dış mekan restoran sandalyesi modelleri en kaliteli ürünler en uygun fiyatlar ile alabilmeniz için üretiyoruz.

Restaurant Sandalye Mobilyalarında Mekan Konforu ve Estetik Dengesi

Restaurant sandalye modelleri ürünlerimiz de hem şık, hem konforlu hem de sağlam olması gerekir. Evlerde kullanılan sandalye mutfak kullanımı için uygunken, restoranlar için uygun olmayacaktır. Restoran sandalye çeşitlerimiz için web mağazamıza bekliyoruz.

Üretimini yaptığımız restoran sandalyeler her zevke ve mekan tarzına uygun tasarımlardadır. Bütçeleri zorlamayacak özelliklerdedir. Toplu sipariş indirimleri hakkında ve beğendiğiniz sandalye takımı siparişini verebilirsiniz. Tüm restoran koltuk ve localar için istediğiniz sandalye tipi için detaylı bilgi alabilirsiniz.

En yüksek kalitede, modern bakış açımızla üretilmiş, gösterişli olan sandalye modeller dışındaki tasarım ürünler için iletişime restoran sandalye çeşitleri modern hallerini resimlerin üzerini tıklayarak yakınlaştırma yöntemi ile inceleyebilirsiniz.

restaurant sandalyesi

Ticari Mekanlar İçin Özel Tasarım Restoran Sandalyeleri Seçimi

İnsanlar restoran gibi mekanlarda sandalyelere oturarak uzun süreler geçirdiği için sandalyelerin mutlaka konforlu olması gereklidir. Restornalar gibi yemek yenilen mekanda daha fazla vakit geçirmek ve rahat posizyonda yemek yemek için masalara uygun ebatlarda sağlam sandalye seçiminde rahatlık ve konfor önemli bir unsurdur. Sağlamlık ve rahatlık anlamında uygun bir sandalye seçimi yapılmalıdır.

Restaurant Sandalyeleri ile Mekan Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Restaurant dekorasyonu renkleri uyumlu ve modern bakış açısına sahip şekilde dizayn edilmiş olmalıdır. Mekan hangi tarzda dekore edilmek isteniyorsa sandalyelerde da ona uygun seçilmelidir. Etkileyici bir restaurant ışıklandırması dekorasyonda çok önemlidir.

Restoranlar için sandalye seçmek ortamın enerjisini yansıtmalı ve aktarmalıdır. Kısacası restorana özgü seçimler yapılmalıdır. Ev kullanımına uygun sandalye mutfak havası vereceği için seçimlerimiz yine restoran mekanına özgü olmalıdır.

restoran mekanlar için ahşap ve metal sandalye modellerine hızlı bakış

Firmamızda yer alan restorant sandalye modelleri, kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilmiştir. Malzemeler iç ve dış mekanda güvenle kullanılabilir özelliktedir. Her restoran sandalyesi modeli dış mekan kullanımına uygun değildir. Bu nedenle seçim yaparken mekan keşfi yapıyor ve en uygun tasarımlı sandalyeleri tarafınıza sunuyoruz.

Restaurant Sandalyesi Olan Mekanlarda Işıklandırma

Restoran ortamının ışıklandırması müşterilerin bakış açısına zarar vermemeli, gözünü almamalı, yediklerini görmelerini de engellememelidir. Dar alanlı restaurantlar için ayna kullanılmalı, açık renkli sandalyeler seçilmelidir. Sitemizde restoran sandalye çeşitlerimiz uygun fiyatlarda restaurantlara özel geniş seçenek sunmaktayız.

Restoran İçin Sandalye Özelinde Kalitenin Önemi

Restoran için sandalye ürünlerinde hem kalite hem en uygun fiyat politikası izlemekteyiz. Restoran mekanlarınızı güzelleştirmek adına farklı tasarımlı sandalyelerde üretmekteyiz. İmalattan halka mantığıyla en kaliteli sandalye ürünlerini üretip en modern bakış açısıyla müşterilerimize sunan firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Restoranlar için ürettiğimiz oldukça kaliteli sandalyelerimizi hemen inceleyin.

İç Mekan İçin Hasırlı Ahşap ve Metal Sandalyeler Hollywood Sandalye'de

Yaklaşık kırk yıllık tecrübesi ve deneyimli iç mimar ekibiyle gerek cafe masa ürünleri imalat satışı gerekse metal ve ahşap sandalye ürünleri ikinci bir göz olarak size yardımcı oluyor. Mekanınızı seçtikten sonra mimarlık ekibimiz ziyaretinize geliyor ve alan için en verimli ölçülendirme ile sığabilecek masa sayısını, yani bir anlamda karlılığınızı belirleyecek önemli bir faktörü netleştiriyor.

Günümüzde dışarıda yemek yeme kültürü daha da arttığı için çok fazla restoran seçeneği ön plana çıktığından, sizi farklı kılacak şeylere ihtiyacınız olacaktır. İşte bu noktada masa sandalye dekorasyon uzmanlığı alanında Hollywood Sandalye devreye giriyor. Firmamızda masa sandalye çeşitleri arasında hasırlı ahşap ve restoranlar için özel dizayn edilmiş hasırlı sandalye modelleri yer almaktadır.

Son olarak restoranınızın tarzı ve sunum yapacağınız yemeklerin türüne göre bir konsept belirlenip mobilyaların malzemesi ve modeli belirleniyor. Profesyonel ekibimizin ziyareti sonrası tüm detaylar netleştirildikten sonra siz mekanınızla ilgili diğer detaylarla ilgilenebilirsiniz. Çünkü tüm mobilya işlerinizle Hollywood Sandalye ilgilenip size onları getiriyor olacak.